Captain Leatherwing

Celé jméno: ? Leatherwing
Alias: ?

Česky: ?
Činnost: korzár
Status: aktivní
První záznam: 1994
Členství: ?

40%

Síla

40%

Odolnost

80%

Inteligence

60%

Rychlost

60%

Nebezpečí

Kapitán Leatherwing je korzárem ve službách anglického krále Jakuba II. na lodi Flying Fox. Po jeho boku slouží dlouholetý přítel a navigátor Alfredo. Poprvé o sobě dal Leatherwing dal vědět, když se mu podařilo zajmout španělskou loď Santa Corazon. Pomohl tak osvobodit zajatou domorodou princeznu, které slíbil návrat domů.

Během zastávky na Kajmanských ostrovech se na palubu Flying Foxe vloudil zdejší sirotek a zlodějíček Robin Redblade. Po navrácení princezny jejímu otci králi se s ní nevědomky zasnoubil, když přijal králův dar. Po odplutí z ostrova Leatherwing objevil černého pasažéra Robina. Místo předhození žralokům mu nabídl jídlo a útočiště a tím získal dalšího člena posádky.

Leatherwing se musel mít na pozoru před svým úhlavním nepřítelem - pirátem známého jako Laughing Man, jež velel lodi Pescador. Ten se spojil s kapitánkou Felina, aby společně vypátraly Leatherwing tajný přístav, kde si ukrýval svou kořist. Felina měla předstírat, že je obětí únosu, aby ji Leatherwing mohl zachránit. Laughing Man pak tajně sledoval jeho loď až do skrýše. Zde také nastal střet obou bukanýrů. Během souboje s kordy pak Leatherwing probodl Laughing Mana jeho vlastním kordem.

Captain Leatherwing

Schopnosti

BohatstvíChladné zbraněMistr únikůVůdce