Beware the Batman

26 dílů

Originální název: Beware the Batman
Český název: ?
Vysíláno: 2013 - 2014
Odkazy: ČSFD|IMDb
Děj

Zatím není k dispozici

O seriálu

Zatím není k dispozici

Beware Batman S01E01 – Hunted - Professor Pyg a Mister Toad si vezmou na mušku největší gothamské boháče, aby pykali za to, jak špatně se chovali k přírodě. Na seznamu se ocitne i samotný Bruce Wayne. Komorník Alfred se proto rozhodne najmout Brucovi osobní strážkyni - Tatsu Yamashiro. Jenže netušil, že se zločinci spletou a místo Bruce unesou právě Alfreda.
Beware Batman S01E02 – Secrets - V Gothamu se objevila nová zlodějka přezdívaní Magpie, ozbrojenou ostrými drápy napuštěnými jedem a vysokou fyzickou odolnosti. Batman se ji vydá po stopě a stejně tak i komisař Gordon. Batman odhalí, že Magpie byla původně obyčejná kleptomanka, která se však stala pokusným subjektem ve věznici Blackgate.
Beware Batman S01E03 – Tests - Bruce si chce ověřit oddanost své nové strážkyně - Katany, a tak pro ni připraví řadu zkoušek. Zároveň se coby Batman musí vypořádat s anarchistou jménem Anarky, který chce Gothamu dokázat, že ani velký Batman jej před vším neochrání.
Beware Batman S01E04 – Safe - Dr. Jason Burr představí vynález, jenž dokáže vyrábět obrovské množství elektrické energie. S jeho pomocí by měla celá planeta do pěti let nevyčerpatelný zdroj energie. To přiláká pozornost League of Assassins, kteří se pokusí dr. Burra unést.
Beware Batman S01E05 – Broken - Na Gotham zaútočí armáda dřevěných vojáčků, ozbrojená skutečnými zbraněmi. Batman zjistí, že ve skutečnosti jsou uvnitř hraček uvězněni skuteční lidé a navíc i velké množství výbušnin. Stopy vedou k Humphreymu Dumplemu. Ten před několika lety pracoval jako účetní pro mafiána Tobias Whale.
Beware Batman S01E06 – Toxic - Noční hlídač Rex Mason je vystaven nebezpečnému plynu známému Project Metamorpho. Molekuly v jeho těle zmutují a nyní se mohou libovolně proměňovat. Jenže Rex nad změnami nemá dostatečnou kontrolu a pomalu ho začnou zabíjet.
Beware Batman S01E07 – Family - League of Assassins by velmi rádi získali Katanin meč, proto unesou Bruce Wayna a za jeho propuštění požadují právě její meč. Jenže netuší, že kromě Bruce Wayna unesli i samotného Batmana.
Beware Batman S01E08 – Allies - Batmanovi se konečně podařilo shromáždit dost důkazů, aby dostal do chládku hlavu pověstí - Tobiase Whala. Jenže krátce na to je unesena dcera poručíka Gordona a únosci požadují zametení obvinění pod koberec, pokud ji chce ještě někdy vidět živou.
Beware Batman S01E09 – Control - Když se League of Assassins nepodařilo získat neomezený zdroj energie Ion Cortex, vyšlou speciálního kyborga Cyphera, aby ovládl mysl Dr. Burra. Batman s Katanou se ho sice snaží zastavit, ale Cypherovi se podaří ovládnout také Katanu a poštvat ji proti Batmanovi.
Beware Batman S01E10 – Sacrifice - Anarky ukradne League of Assassins vzácný artefakt a stopy narafičí tak, aby podezření vedlo k Batmanovi. Zároveň Batmanovi sdělí, že zná poslední ukrýt, kde se League of Assassins ukrývají. Navede ho budovy, kde se experimentuje se smrtícími chorobami, a tam čeká vůdkyně zabijáků - Lady Shiva.
Beware Batman S01E11 – Instinct - Professor Pyg a Mr. Toad opět útočí na gothamskou smetánku. Tentokrát si vezmou na mušku módní návrháře. Jejich hlavním plánem je potopit luxusní jachtu, na které bude probíhat oslava týdne módy v Gothamu. Samozřejmě nebude chybět ani sám Bruce Wayne.
Beware Batman S01E12 – Attraction - Batmanovi a Kataně zadrží Lunk Heada a následně ho převezou do vězení. Tam si Batmana všimne Magpie, která se ho už nemůže dočkat. Její radost, ale rychle ochladne, když po jeho boku uvidí Katanu. V záchvatu žárlivosti uteče z vězení a pokusí se Katanu zabít.
Beware Batman S01E13 – Fall - Bruce, Alfred a Katana se vydají na první ukázku vynálezu Jasona Burra, který by měl zajistit neomezený přísun energie. Jenže jeho laboratoř je prázdná a po vynálezci nejsou ani stopy. Vyjde najevo, že je stále pod vlivem Cyphera, který se mu dříve dostal do hlavy.
Beware Batman S01E14 – Darkness - Batman zůstává v zajetí Ra's al Ghulovi. Ten se v televizi prohlásí za nového pána celého Gothamu a upozorní obyvatele, aby nespoléhali ani na pomoc Batmana, ani policie. Alfred s Katanou se snaží vymyslet plán na záchranu Batmana, ale jejich spolupráci narušuje fakt, že před lety Alfred zabil Katanina otce.
Beware Batman S01E15 – Reckoning - Ra's al Ghul osvobodí Batmanovy nepřátele, nabídne jim dočasné spojenectví. Věří, že společně se jim podaří odstranit netopýří hrozbu jednou pro vždy. Batman se co nejrychleji navrací do své jeskyně, aby osvobodil Katanu a Alfreda, ale cestu mu zahradí Professor Pyg a Mister Toad.
Beware Batman S01E17 – Monsters - Batman s Katanou se postaví armádě zločinců, vybaveným moderním brněním od Stagg Enterprises. Když zaútočí na městskou část Starý Gotham, objeví se nečekaná pomoc v podobě Metamorpha, známého též jako Golem ze Starého Gothamu.
Beware Batman S01E18 – Games - Humpty Dumpty unese Batmana, Katanu, komisaře Gordona, starostku Grangovou a Tobiase Whale a všechny je uvězní ve starém domě. Hodlá s nimi hrát hru na detektiva. Uprostřed místnosti je mrtvý námořník a všichni přítomní musí v domě najít důkazy a vypátrat, kdo z nich je zodpovědný za námořníkovu smrt.
Beware Batman S01E19 – Animal - Zloděj, známý pouze pod přezdívkou Key, ukradl ze společnosti Sirenox Software jedinečný kód, který dokáže prolomit armádní zabezpečení zbraní po celém světě. Během pokusu o útěk z místa činu je však dopaden a převezen do věznice Blackgate.
Beware Batman S01E20 – Doppelganger - Professor Pyg a Toad se snaží z lidí vytvořit zvířecí mutanty a jedním z prvních úspěšných pokusů je netopýří monstrum Man-Bat. Batmanovi se začne zdát, že ho pronásleduje obří netopýr, teprve později Batmanovi dojde, že po něm doopravdy jde Man-Bat.
Beware Batman S01E21 – Unique - Bruce Wayna požádá o pomoc stará kamarádka Ava Kirk. Její otec, Paul Kirk, byl unesen tajnou organizací zvanou Concil. Chtějí Kirka naklonovat a vytvořit tak armádu mechanických supervojáků.
Beware Batman S01E22 – Hero - Harvey Dent se chce definitivně zbavit Batmana a neváhá se kvůli tomu spojit i s ďáblem, respektive s Anarkym. Ten má kontakt na elitního zabijáka přezdívaného Deathstroke, pro kterého by jeden chlap v netopýřím kostýmu neměl být problém.
Beware Batman S01E23 – Choices - Killer Croc zaskočí Batmana a Katanu v metru. Jediný, kdo jim může z maléru pomoci je Barbara Gordonová, dcera komisaře Gordona. Jenže Barbara má zrovna rande, dokáže i přesto zastavit Killer Croca?
Beware Batman S01E24 – Epitaph - V Gothamu se objeví podvodník, který se vydává za Batmana. Bruce Wayne proto musí předstírat, že ho Batman zabil, aby měl volné ruce při hledání druhého Batmana.
Beware Batman S01E25 – Twist - Harvey Dent se zotavuje ze svých zranění v Gothamské nemocnici. Ze svého stavu obviňuje Batmana a rozhodne se mu vyhlásit válku, načež v Gothamu vyhlásí stanné právo.
Beware Batman S01E26 – Alone - Při pádu vrtulníku jsou Batman s Katanou zraněni. Batman navíc přišel o svůj opasek, který ke vší smůle našel Deathstroke. Tomu se povede pomocí opasku najít Batmanovi a dostal se do Batmanovi jeskyně. Tam zajme Alfreda a vyzve Batmana na rozhodující souboj.