Copperhead

Celé jméno: ?
Alias: ?

Česky: ?
Činnost: hadí muž
Status: mrtvý
První záznam: 1968
Členství: Secret Society, Suicide Squad

60%

Síla

40%

Odolnost

20%

Inteligence

60%

Rychlost

60%

Nebezpečí

Copperhead zpočátku vystupoval jako hadí muž, než se své schopnosti rozhodl uplatnit jinak. Svou kariéru zločince zahájil úspěšnou krádeží vzácného diadému. Další zlodějský úspěch mu však překazil Batman, který společně s Batgirl a Wonder Woman nachystaly na pružného zloděje léčku. Copperhead skončil ve vězení, ale brzy ho navštívil Paul Kirk s pozvánkou do týmu Secret Society of Super-Villains.

Nejdříve však musel prokázat své kvality, a tak společně s Gorillou Groddem dostal úkol na získání plutonia. Ačkoliv se plutonia úspěšně zmocnili, Grodd si ho chtěl nechat pro sebe a Copperheada přenechal policii. Z vězení ho dostal Lex Luthor výměnou za jeho podporu při získání vůdčího místa v Society. Copperhead pak v týmu ještě nějakou dobu zůstal, dokud se nedostal do konfliktu s dalšími členy, načež tým natrvalo opustil. Následně se vrátil zpět ke krádežím, kvůli kterým procestoval svět.

Jednoho dne přijal nabídku od démona Nerona a částečně se přeměnil v hada. S nově nabytými schopnostmi se vyrazil pomstít Superboyovi. Téměř ho i zabil, ale v poslední chvíli souboj prohrál. Poté byl naverbován do Suicide Squad pod vedením Cameron Chase. Během mise se však členové týmu postavili proti své velitelce a každý se vydal svou cestu. Copperhead pak začal bezhlavě zabíjet a dokonce i pojídat své oběti.

Polici se ho podařilo zatknout, nicméně soud ho shledal nevinným v důsledku nesvéprávnosti způsobené genetickou abnormalitou. Měl být převezen do výzkumného ústavu, kde měl být jeho stav důkladně prostudován. Během převozu Cooperhead utekl a opět se vrátit k vraždění nevinných lidí. Po jeho stopě se vydala Kate Spencer a po náročném boji mu vypálila díru do hlavy.

Copperhead

Schopnosti

HbitostMistr únikůPlíženíSledováníVýdrž