Deadshot

Celé jméno: Floyd Lawton
Alias: World's Finest Assassin, Man Who Never Misses

Česky: ?
Činnost: nájemný vrah
Status: aktivní
První záznam: 1950
Členství: Suicide Squad

40%

Síla

40%

Odolnost

60%

Inteligence

60%

Rychlost

80%

Nebezpečí

Lawtonovi nebyla zrovna ideální rodina. Otec často mlátil svou ženu, čemuž musel přihlížet starší syn Edward a jeho mladší bratr Floyd. Floyd ke svému bratrovi vzhlížel, protože byl velmi nadaný a tak ho Floyd považoval za svůj vzor. Jednoho dne se jejich matka rozhodla ukončit letité trápení a požádala své syny, aby zabili hlavu svého otce. Edward souhlasil, ale Floyd to odmítl, a proto ho Edward zavřel v kůlně a vydal se otce zabít sám. Floyd ve snaze zabránit bratrovi spáchat zločin, který by mu zničil celý život, popadl pušku, vylezl na strom a snažil se svému bratrovi vystřelit zbraň z ruky. Naneštěstí v okamžiku výstřelu se pod ním ulomila větev a vystřelená kulka Edwarda zabila, zatímco násilnický otec přežil a skončil na vozíku.

Otřesen touto událostí se zařekl, že již nikdy nemine a vypracoval se na nejlepšího ostřelovače. Své působiště přesunul do Gothamu, kde se živil jako nájemný zabiják, než se načas dal dohromady s týmem jiných zabijáků, známých jako Suicide Squad. Brzy však upadl do deprese a přestalo mu záležet na životě. O ten málem přišel, když byl najat na vraždu senátora. Chuť do života mu navrátila zpráva od jeho manželky, když se mu narodil syn. Ten byl však unesen, aby posloužil k vydírání Deadshota. Ten udělal s vyděrači krátký proces, ale jeho syn se mezitím stal obětí pedofila Wesa Anselma. Deadshot vypátral, že za únosem ve skutečnosti stála jeho matka, které se pomstil tak, že ji střelil do páteře, načež ochrnula. Deadshot se následně vrátil do Gothamu, kde se chtěl stát vládcem podsvětí.

Deadshot

Schopnosti

AdaptaceBohatstvíBoj beze zbraněDlouhověkostHbitostHi-Tech oblekChladné zbraněImplantátyMistr únikůOstrostřelecPlíženíRegeneraceSledováníStřelné zbraněSuperzrakTermovizeUdělátkaVůdceVýdržVysoké IQZuřivost