Everyman

Celé jméno: Hannibal Bates
Alias: Dark Arrow

Česky: ?
Činnost: zabiják
Status: mrtvý
První záznam: 2006
Členství: Infinity, Inc., Injustice Society

40%

Síla

40%

Odolnost

20%

Inteligence

20%

Rychlost

80%

Nebezpečí

Hannibal Bates byl prvním dobrovolníkem v programu Everyman Lexe Luthora. Díky němu získal schopnost přeměnit se v kohokoliv. Jeho schopnosti však byly limitované tím, že musel nejdříve vstřebat DNA toho, koho chce napodobit. Stačilo mu tak sníst třeba vlas či nehet a mohl se proměnit v dokonalého dvojníka.

Problémem bylo, že se Everymanova schopnost rychle zvrátila v kanibalismus. V týmu Infinity, Inc., jehož byl členem, proto nepatřil k oblíbeným a dokonce snědl i svého kolegu Starmana, za kterého se následně vydával, aby mohl sníst i jeho partnerku Natashu Irons. Jeho lest však včas odhalili tým Teen Titans a Everyman musel uprchnout.

O rok později se dokonce vydával za Green Arrowa během svatby s Black Canary. Tu se pak pokusil zabít během svatební noci, protože kvůli jeho impotenci by vyšlo najevo, že není skutečný Green Arrow. Jenže Black Canary ho přeprala a vrazila mu šíp do krku. Bates sice vážně zranění přežil, ale ztratil paměť a myslel si, že je Oliver Queen. Pod přezdívkou Dark Arrow se spojil s Cupid a pokusili se zabít Green Arrow a jeho společníky. To se jim nepovedlo, a když Everyman Cupid omrzel, tak ho zabila.

Everyman

Schopnosti

Boj beze zbraněDrápyPřeměnaZměna DNA