Batmen of All Nations

Celé jméno: Batmen of All Nations

Česky: ?
Zařazení: dobro
Vůdce: Batman
Status: neaktivní
První záznam: 1955
Spojenci: Batman Family
Nepřátelé: Club of Villians

Batmanův boj se zločinem inspiroval řadu hrdinů po celém světě. Jeden z nich, Australan přezdívaný Ranger Batmana kontaktoval a požádal ho, aby se stal jeho mentorem. Batman souhlasil a postupně začal trénovat zájemce ze všech koutů země. Společně utvořili tým Batmen of All Nations. Společně porazili kriminálního bosse Knotse Cardina, který se vydával za jednoho z členů. Tým se poté na čas rozpustil.

O několik let později se milionář John Mayhew rozhodl tým obnovit, tentokrát pod názvem International Club of Heroes, či pouze zkráceně Club of Heroes. Mayhew jim zajistil základnu a stálý přísun financí. Vůdcovství týmu nabídl Batmanovi a Supermanovi. Superman však začal mít obtíže kvůli kryptonitovému meteoritu, který obíhal zemi, a tak vedení týmu ujal Batman. Brzy si však členové začali vzájemně překážet, a proto se vrátili do svých zemí, kde pokračovali v roli samozvaných strážců zákona.

Tým se opět sešel, když na Batmana a jeho blízké opakovaně zaútočila organizace zvaná Black Glove. Jakmile se zbylí členové sešli na základně Johna Mayhewa, bylo několik z nich napadeno a zabito. Většina členů Club of Heroes byla postupně zabita až zbyl jen Batman, Gaucho a Dark Ranger. Batman však odhalil, že Dark Ranger je ve skutečnosti údajně mrtvý člen Wingman. Ten tajně likvidoval zbylé členy týmu. Po svém odhalení je sám zabit Johnem Mayhewem. Mayhew se tajně dohodl s Black Glove a z nudy se rozhodl zničit tým, který kdysi sám pomohl dát dohromady. Black Glove nakonec dojde trpělivost a vyhodí Mayhewa i s celým jeho ostrovem do vzduchu. Nástupnickým týmem Club of Heroes se postupně stal tým Batman Incorporated.