Killer Croc

Celé jméno: Waylon Jones
Alias: King Croc

Česky: Zabiják Croc
Činnost: zápasník
Status: aktivní
První záznam: 1983
Členství: Justifiers

100%

Síla

80%

Odolnost

20%

Inteligence

60%

Rychlost

100%

Nebezpečí

Waylon Jones se narodil se vzácnou chorobou, která způsobila, že celé jeho tělo bylo pokryto zelenými šupinami a místo nehtů měl velké ostré drápy. Vyrůstal u své tety, která ale měla problémy s alkoholem. Odmalička byl šikován dětmi kvůli svému odlišnému vzhledu. Když napadl málem i zabil jednoho ze svých spolužáků, byl přeložen do nápravného zařízení, kde strávil osm let. Právě díky tomu vzrůstala jeho nenávist vůči lidem. Vzrůstající agresivita měla vliv i na jeho fyzický vzhled, a proto se čím dál více podobal zvířeti.

V osmnácti letech se stal chladnokrevným zabijákem. Brzy však byl odsouzen k dvaceti letům vězení. Po následném útěku z vězení chvíli vystupoval v cirkuse jako aligátoří zápasník Killer Croc. Jeho ambice ho však vedly dál - do ulic Gothamu. V Gothamu se usídlil v městské kanalizaci, odkud se vydává za svou kořistí, ať už lidskou nebo finanční. Netrvalo dlouho a Killer Croc se poprvé střetnul s Batmanem. Od té doby je Batmanovým obávaným protivníkem.

Killer Croc

Schopnosti

AdaptaceBoj beze zbraněDrápyDýchání pod vodouHbitostPlíženíRegeneraceSledováníSuperčichSupersílaSupersluchVůdceVýdržZuřivost