Batman OnStar

6 dílů

Originální název: Batman OnStar
Český název: ?
Vysíláno: 2000 - 2002
Odkazy:
Děj

Zatím není k dispozici

O seriálu

Batman OnStar je série šesti reklamních spotů, které vznikly v roce 2000 ve spolupráci s General Motors, DC Comics a Warner Bros. Ve zhruba 2 minutových dílech se Batman vždy snaží zadržet nějakého ikonického padoucha či vyřešit problém s Batmobilem. V tom mu pomáhá asistenční zařízení OnStar od General Motors, sloužící jako handsfree, navigaci či hlasové vytáčení. Reklama se snaží napodobit styl tehdejší batmanovské filmové série. Lze v ní tedy spatřit Batmobil z filmu Batman (1989) nebo batmanův kostým z filmu Batman navždy. Došlo ke kompletnímu přeobsazení herců, takže místo slavných filmových jmen si reklamní verze musela vystačit s nepříliš známými herci. Výjimkou byl pouze Michael Gough, který si zopakoval svou filmovou roli Alfreda Pennywortha.

Kromě reklamních videí vyšly také dva několikastránkové komiksy a několik sběratelských kartiček. Rovněž bylo možné vyhrát roli v dalším batmanovském filmu, který však byl posléze odložen na neurčito. Reklama zaznamenala značný úspěch, jen počet předplatitelů služeb OnStar se díky ní zvýšil na desetinásobek.

OnStar S01E01 – Batcave - Alfred informuje o nových vylepšeních Batmobilu. Nechybí mezi nimi ani zařízení OnStar, které má zvýšit bezpečnost Batmobilu a přidává další funkce, jako například satelitní navigaci.
OnStar S01E02 – Joker Face - Batman v Batmobilu pronásleduje ujíždějícího Jokera napříč ulicemi Gothamu. Znenadání mu Joker postaví do cesty ocelovou zeď, do které Batman narazí. Zařízení OnStar detekovalo vystřelení airbagu, a tak se Batmana zeptá, zda potřebuje přivolat zdravotníky.
OnStar S01E03 – Minor Setbacks - Batman si všimne svého signálu na noční obloze a vydá se do akce. Pomoc OnStar si na dálku otevře Batmobil. Jenže mu dochází palivo, a proto mu podpora zařízení OnStar vyhledá nejbližší čerpací stanici
OnStar S01E04 – Batmobile - Představení základních vlastností Batmobilu. Vůz je neprůstřelný, ohnivzdorný, má tryskový pohon, díky kterému může jet rychlostí až 480 km/h. Jeho posledním vylepšení je zařízení OnStar
OnStar S01E05 – Hot Date - Penguin z vrtulníku bombarduje Batmobil. Batman zavolá Vicky Valové, že k ní přijde se značným zpožděním. Následně informuje komisaře Gordona, že pro něj bude mít připraveného Penguina k zatčení, načež Penguinův vrtulník zahákne lanovou kotvou a sundá jej k zemi.
OnStar S01E06 – Riddle Me This - Batmanovi přijde e-mail, který mu zařízení Onstar přečte. Jde o zprávu od Riddlera, který dá Batmanovi hádanku. Jakmile ji Batman rozluští, ihned zamíří do Gothamské banky, kde už řadí Riddler se svými kumpány.