Gotham

Celé jméno: Henry Clover Jr.
Alias: ?

Česky: ?
Činnost: ?
Status: mrtvý
První záznam: 2012
Členství: ?

100%

Síla

100%

Odolnost

20%

Inteligence

100%

Rychlost

100%

Nebezpečí

Hank Clover Jr. se společně se svými rodiči procházel Gothamem, když je přepadl ozbrojený zločinec. Už to vypadalo, že Hanka čeká stejný osud jako Bruce Waynea, avšak v poslední chvíli se objevil Batman a celou rodinu zachránil. Hank, inspirovaný hrdinským činem, zatoužil stát se stejným superhrdinou, jakým byl Batman. Svůj záměr pak sdělil své sestře, která byla naštěstí v době přepadení u kamarádky. Poctivě se připravovali, studovali a nakonec se jim podařilo, díky finanční pomoci rodičů, získat i superschopnosti. Ty však měly neblahý vedlejší efekt. Jejich používání je pomalu, ale jistě zabíjelo.

Nejednalo o ledajaké schopnosti. Gotham získal supersílu, rentgenové vidění, létání, nezranitelnost a laserové vidění. Limit jeho schopností přesahoval i samotného Supermana. Za svou superhrdinskou přezdívku si vybral město, jež chtěl ochraňovat – Gotham. Zatímco jeho sestra přijala přezdívku Gotham Girl. Svůj hrdinský debut předvedli při záchraně padajícího letadla, kdy v poslední chvíli pomohli Batmanovi. Ten byl zpočátku poněkud rozpačitý z nových hrdinů, ale nakonec uznal, že ochránců města není nikdy dost. Začal tedy mladé hrdiny zaučovat a dávat jim cenné rady.

Sérii superhrdinských činů však přerušil Hugo Strange a Psycho-Pirate. Ti oba sourozence dokázali zcela psychicky zničit. Gotham Girl zcela ovládl strach a Gotham začal vraždit agenty Amandy Wallerové. Jeden z agentů však uviděl Gothamovu identitu. Načež se zabil Gothamovi rodiče. Gotham se poté stal zcela nekontrolovatelným, až Batmanovi nezbylo než povolat na pomoc Justice League. Jenže ani tým superhrdinů si s Gothamem nedokázal poradit. Teprve po zásahu samotné Gotham Girl, Hankovo běsnění nadobro skončilo. Své schopnosti použil v takovém měřítku, že z něj vysály poslední zbytek života.

Gotham

Schopnosti

AdaptaceBoj beze zbraněHbitostLétáníNezranitelnostSuperrychlostSupersluchSupersílaSuperzrakTermovizeVýdržZuřivost