Gotham Girl

Celé jméno: Claire Clover
Alias: ?

Česky: ?
Činnost: ?
Status: aktivní
První záznam: 2016
Členství: Batman Family

80%

Síla

80%

Odolnost

20%

Inteligence

80%

Rychlost

80%

Nebezpečí

Claire Clover žila v Gothamu, když její rodiče a bratra přepadl ozbrojený zločinec. V poslední chvíli se objevil Batman a celou rodinu naštěstí zachránil. Bratr Hank, inspirovaný hrdinským činem, zatoužil stát se stejným superhrdinou. Svůj záměr pak sdělil své Claire, která byla naštěstí v době přepadení u kamarádky. Poctivě se připravovali, studovali a nakonec se jim podařilo, díky finanční pomoci rodičů, získat i superschopnosti. Ty však měly neblahý vedlejší efekt. Jejich používání je pomalu, ale jistě zabíjelo. Nejednalo o ledajaké schopnosti. Claire získala supersílu, superzrak, létání, nezranitelnost a superrychlost. Doprovázela svého bratra Gothama coby Gotham Girl.

Svůj hrdinský debut předvedli při záchraně padajícího letadla, kdy v poslední chvíli pomohli Batmanovi. Ten byl zpočátku poněkud rozpačitý z nových hrdinů, ale nakonec uznal, že ochránců města není nikdy dost. Začal tedy mladé hrdiny zaučovat a dávat jim cenné rady. Sérii superhrdinských činů však přerušil Hugo Strange a Psycho-Pirate. Ti oba sourozence dokázali zcela psychicky zničit. Gotham Girl zcela ovládl strach a Gotham začal vraždit agenty Amandy Wallerové. Gotham se poté stal zcela nekontrolovatelným, až Batmanovi nezbylo než povolat na pomoc Justice League. Jenže ani tým superhrdinů si s Gothamem nedokázal poradit. Teprve po zásahu samotné Gotham Girl, Hankovo běsnění nadobro skončilo.

Claire se však se smrtí svého bratra jen tak nevyrovnala. Oholila si vlasy a promlouvala ke svému mrtvému bratrovi. Batman se ji snažil pomoci a dokonce ji odhalil i svou identitu. Gotham Girl nadále pomáhala s potíráním zločinu a dokonce Nightwingovi pomohla porazit Huga Strange. Později se však ukázalo, že tajně pomáhala Baneovi.

Gotham Girl

Schopnosti

AdaptaceBoj beze zbraněHbitostLétáníNezranitelnostSuperrychlostSupersílaSupersluchSuperzrakVýdrž