Archives

gallery

Harley Quinn S02E09 – Bachelorette

Děj

Poison Ivy vyrazí se svými kamarádkami do Themysciry, kde si v místních lázní uspořádá rozlučkovou party, která se poněkud zvrhne.

gallery

Harley Quinn S02E11 – A Fight Worth Fighting For

Děj

Starý dobrý Joker je zpět a začne se rozpomínat, že se zamiloval do ošetřovatelky Bathany, které dal Book of Fables, ve které jsou uvězněny členové Justice League. Také Harley i uvědomí, že za svou novou lásku musí bojovat.

gallery

Harley Quinn S02E08 – Inner (Para) Demons

Děj

Zdá se, že do Gothamu by opět mohl vrátit pořádek, ale zbývá k tomu ještě jedno – Gordon musí zneškodnit Harley Quinn. Ta se však rozhodne bránit a na pomoc si opatří armádu paradémonů.

gallery

Harley Quinn S02E10 – Dye Hard

Děj

Harley se vydá do Wayne Tower, kde se neplánovaně setká s nyní již vyléčeným Jokerem. Jako na potvoru, budovu zrovna obsadí zločinci a oba tak skončí jako rukojmí.

gallery

Harley Quinn S02E12 – Lovers‘ Quarrel

Děj

Darkseid netrpělivě čeká, až bude cesta na zemi volná. Doctor Psycho pomocí psychicky ovládané Poison Ivy snaží zabít Harley Quinn, zatímco Justice League bojuje s armádou paradémonů

gallery

Harley Quinn S02E07 – There’s No Place to Go But Down

Děj

Harley a Ivy jsou uvrženy do podzemního žaláře, ze kterého zdánlivě není úniku. Komisař Gordon už si vůbec nevěří a nejraději by svoji kariéru policisty vzdal, ale jeho dcera mu dá nový důvod pokračovat.

gallery

Harley Quinn S02E06 – All the Best Inmates Have Daddy Issues

Děj

Harley potká Jokera, který se nyní zdá být zcela normálním člověkem. To v ní vyvolá vzpomínky na jejich první setkání v Arkhamu.

gallery

Harley Quinn S01E13 – The Final Joke

Děj

Joker si užívá svou triumfální vládu nad městem a baví se tím, že morduje Batmana a Harleyiny kolegy. Harley se podařilo před Jokerem skrýt, ale stále se těžce vyrovnává se smrtí své nejlepší kamarádky.

gallery

Harley Quinn S01E11 – Harley Quinn Highway

Děj

Harley se vrátí ke svém týmu, kterému se omluví a poprosí je o pomoc při záchraně Poison Ivy. Tu vězní Scarecrow, který chce využít její feromony k rozšíření svého děsivého plynu napříč Gothamem.

gallery

Harley Quinn S02E03 – Trapped

Děj

Do Harleyina týmu přibydou dva noví členové – známá zlodějka Catwoman a poněkud nemotorný Kite Man. Společně potřebují ukrást Fireflyův plamenomet, aby mohli proniknout k Mr. Freezovi. Jenže mezitím se podaří utéct Riddlerovi a Poison Ivy je nečekaně požádána o ruku.