Archives

gallery

Harley Quinn S02E10 – Dye Hard

Děj

Harley se vydá do Wayne Tower, kde se neplánovaně setká s nyní již vyléčeným Jokerem. Jako na potvoru, budovu zrovna obsadí zločinci a oba tak skončí jako rukojmí.

gallery

Harley Quinn S02E12 – Lovers‘ Quarrel

Děj

Darkseid netrpělivě čeká, až bude cesta na zemi volná. Doctor Psycho pomocí psychicky ovládané Poison Ivy snaží zabít Harley Quinn, zatímco Justice League bojuje s armádou paradémonů

gallery

Harley Quinn S02E07 – There’s No Place to Go But Down

Děj

Harley a Ivy jsou uvrženy do podzemního žaláře, ze kterého zdánlivě není úniku. Komisař Gordon už si vůbec nevěří a nejraději by svoji kariéru policisty vzdal, ale jeho dcera mu dá nový důvod pokračovat.

gallery

Harley Quinn S02E09 – Bachelorette

Děj

Poison Ivy vyrazí se svými kamarádkami do Themysciry, kde si v místních lázní uspořádá rozlučkovou party, která se poněkud zvrhne.

gallery

Harley Quinn S02E11 – A Fight Worth Fighting For

Děj

Starý dobrý Joker je zpět a začne se rozpomínat, že se zamiloval do ošetřovatelky Bathany, které dal Book of Fables, ve které jsou uvězněny členové Justice League. Také Harley i uvědomí, že za svou novou lásku musí bojovat.

gallery

Harley Quinn S02E08 – Inner (Para) Demons

Děj

Zdá se, že do Gothamu by opět mohl vrátit pořádek, ale zbývá k tomu ještě jedno – Gordon musí zneškodnit Harley Quinn. Ta se však rozhodne bránit a na pomoc si opatří armádu paradémonů.

gallery

Harley Quinn S02E03 – Trapped

Děj

Do Harleyina týmu přibydou dva noví členové – známá zlodějka Catwoman a poněkud nemotorný Kite Man. Společně potřebují ukrást Fireflyův plamenomet, aby mohli proniknout k Mr. Freezovi. Jenže mezitím se podaří utéct Riddlerovi a Poison Ivy je nečekaně požádána o ruku.

gallery

Harley Quinn S02E05 – Batman’s Back Man

Děj

Harley už porazila téměř každého padoucha v Gothamu. Zbývá už jen Two-Face a Bane, kteří proti ní spojí své síly. Bruce Wayne se vzpamatovává z těžkých zranění a požádá Luciuse Foxe, aby mu sestrojil robotický oblek, se kterým by opět mohl v Gothamu obnovit pořádek.

gallery

Harley Quinn S02E04 – Thawing Hearts

Děj

Cesta k Mr. Freezovi je konečně volná, ale skončí dříve než vůbec začne, když se celý tým chytí do mrazivé pasti. Poison Ivy nabídne Freezovi pomoc při hledání léku pro jeho vážně nemocnou manželku. Harley je zase přesvědčena, že Freeze svou ženu nemiluje a jejím zmražením ji jen chtěl zabránit v útěku.

gallery

Harley Quinn S02E01 – New Gotham

Děj

Gotham byl oficiálně prohlášen za zemí nikoho, čehož hned využily všechny kriminální živly a město si rozdělily. Harley však dostala pouze malou část území, a proto se rozhodne proti zbývajícím padouchům vytáhnout do boje.