Batgirl V

Celé jméno: Stephanie Brown
Alias: Spoiler, Robin

Česky: ?
Činnost: ?
Status: aktivní
První záznam: 1992
Členství: Batman Family, Batman Incorporated

40%

Síla

40%

Odolnost

60%

Inteligence

60%

Rychlost

40%

Nebezpečí

Stephanie byla dcerou druhořadého kriminálníka Cluemastera, který většinou času trávil ve vězení. Aby svému otci zabránila v páchání další trestné činnosti, začala vystupovat jako Spoiler a předem prozrazovala, co má její otec v plánu. Po setkání s Tim Drakem, alias Robinem, se do něj zamilovala. Když se Tim musel na naléhání svého otce na čas vzdát role Robina, Stephanie se nabídla, že jej zastoupí. Její kariéru Robina utnul Black Mask, který ji během výslechu téměř zabil. Dr. Leslie Thompkinsové se podařilo mladou Stephanie ochránit a prohlásila ji za mrtvou. Po zotavení se Stephanie vydala na nějaký čas do Afriky, kde doktorce pomáhala jako asistentka.

Později se vrátila do Gothamu, kde začala studovat na Gothamské univerzitě. Setkala se svou kamarádkou Cassandrou Cain, která se nedokázala přenést přes Batmanovu smrt, a tak předala Stephanie svůj kostým Batgirl. Změny si brzy všimla Oracle a připomněla Stephanie, že už jednou ji málem zabili a raději by své štěstí neměla znovu pokoušet. Jenomže na ulicích se objeví nová droga přezdívaná Thrill, za jejíž výrobou stojí Scarecrow a Black Mask. Obě surperhrdinky se shodnout na tom, že je třeba co nejdříve zastavit přísun této nebezpečné drogy. Stephanie se postaví Scarecrowovi a stejně tak i svému strachu. Tím udělá dojem na Barbaru, která ji obstará nový kostým Batgirl.

Batgirl V

Schopnosti

BohatstvíBoj beze zbraněHbitostHi-Tech oblekChladné zbraněMistr únikůNeviditelnostOstrostřelecPlíženíRegeneraceSledováníStřelné zbraněUdělátkaVůdceVýdržVysoké IQ