Suicide Squad: Hell to Pay

– akční, animovaný

Originální název: Suicide Squad: Hell to Pay
Český název: ?
Premiéra: 27. 3. 2018
Odkazy: ČSFD|IMDb

Amanda Wallerová vyšle Suicide Squad, aby pro ni získali magickou kartu, která svému vlastníkovi umožní po smrti jít rovnou do nebe. Jenže není jediná, kdo má o kartu zájem, a tak se jejích tým musí vypořádat hned s několika neodbytnými zájemci.

Děj

Amanda Wallerová vyšle Task Force X, aby získal flashku s důležitými daty od Tobiase Whalea. Tým tvořený Deadshotem, Countem Vertigem a mileneckou dvojicí Punch a Jewelee. Ti nemají se splněním úkolu potíže, dokud vyjde najevo, že mají ve svých řadách zrádce. Wallerová tým pročistí a vzápětí sestaví nový tým, složený z Deadshota, Harley Quinn, Captaina Boomeranga, Killer Frost, Copperheada a Bronze Tigera. Ti mají mnohem důležitější úkol – zajistit magickou kartu, která svému vlastníkovi v době smrti garantuje exkluzivní vstup do nebe. Wallerová totiž trpí nevyléčitelnou nemocí a doufá, že díky kartě nemusí mít obavy o svůj posmrtný život.

Jenže není jediná, kdo má o kartu zájem. Když Suicide Squad objeví posledního majitele karty, striptéra přezdívaného Steel Maxum, vtrhne na scénu Professor Zoom. Ten se rovněž snaží kartu získat, jelikož umírá na následky střelného zranění. Pomocí Silver Banshee a Blockbustera se pokusí Task Force přemoci, ale těm se nakonec podaří z místa ujet. Později Zoom na svou stranu získá i Killer Frost tím, že ji odstraní sledovací čip z krku.

Objeví se i třetí zájemce, a to samotný Vandal Savage, který pro kartu vyslal svou dceru Scandal Savage a její přítelkyni Knockout. Všechny tři týmy se postupně střetávají, až nakonec kartu získá Vandal Savage a pomocí Prof. Pyga si ji nechá všít do těla. Jenže Zoom své tělo rozvibruje natolik, že kartu vyndá. Killer Frost následně zmrazí jak Zooma, tak i celou Suicide Squad. Wallerové dojde trpělivost a odpálí Copperheada a s ním i Killer Frost. Karta tak opět skončí v rukách Zooma, kterému se do cesty postaví zraněný Bronze Tiger. Ten sice bojuje statečně, ale nemá proti Zoomovi šanci. V poslední chvíli zasáhne Deadshot a Zooma prostřílí skrz naskrz. Kartu pak dá Bronz Tigerovi těsně předtím než umře a tím zaručí jeho spásu. Daeadshot pak Wallerové předává už nefunkční kartu, což však Wallerová netuší. Deadshot je propuštěn a konečně se může zase vidět se svou dcerou.